Trzymaj swoje emocje na dystans i uspokoj swoje mysli.

Publicated: 23.04.2019 16:10

Ten temat jest tak ważny, że zasługuje na osobny artykuł.

Każdemu, kto zaczyna przygodę z zakładami zdarzają się nerwy, nieprzemyślane zakłady, zwiększanie stawek, pogoń za wysokimi kursami itd.

Wszystkie te czynniki są błędami powstającymi tylko i wyłącznie przez emocje. Zacznijmy od wyjaśnienia, czym właściwie są emocje 

Emocje to procesy psychologiczne, które odzwierciedlają aktualny nastrój. Towarzyszą im zmiany fizjologiczne (częstość oddechów, bicie serca, pocenie się itp.), ale co najważniejsze bardzo trudno jest je kontrolować.

 

 Emocje nie muszą być negatywne, choć w tym przypadku to głównie na nich należy się skoncentrować. Najlepszym wyjściem radzenia sobie z negatywnymi emocjami jest przekształcanie ich w pozytywne. W przypadku zakładów to jednak tak nie działa.  Czy upieczone ciasto zrekompensuje nam stratę, którą potencjalnie ponieśliśmy w wyniku zakładów? Raczej nie.

Kiedy w grę wchodzą zakłady emocje można kontrolować, jednak wymaga to praktyki. Jeżeli któryś z Twoich typów potoczy się nie po Twojej myśli i "kupon przepadnie" nie nakręcaj się na kolejne wysokie kursy z myślą, że za wszelką cenę musisz się odbić. Musisz się uspokoić, wziąć głęboki oddech i uświadomić sobie, że mecz się już skończył i niestety nic z tym nie zrobisz.

 

Jeżeli obstawiasz samemu – śmiało to rób. Analizuj jednak każde spotkanie, na które chcesz postawić. Postaw dopiero, gdy będziesz naprawdę pewny siebie oraz faktu, że może się udać. Jeżeli natomiast nie masz czasu/chęci/energii lub nie masz ochoty robić wszystkiego samemu, znajdź osobę, która pomoże Ci w doborze odpowiednich typów.

Z naszymi typami możesz zapoznać się na stronie www.mistrzwsporcie.pl pamiętaj – bądź spokojny.

 

 

MOŻLIWOŚCI CZŁONKOSTWA

 

 

Stań się naszym członkiem i zacznij zarabiać przez obstawianie jeszcze dzisiaj!

Możliwości członkostwa


x Chcesz zarabiać
jeszcze więcej?